….maar als er 1 ding bij mij hoort zoals de zon bij de dag en de maan bij de nacht, is het de moeite van het “loslaten”!
Al zo lang als ik me kan herinneren heb ik moeite aan het einde van de zomervakantie met “het einde”. Onvermijdelijk natuurlijk…duhhh, maar zo “groot”als dat ik ook wordt….ik kan er zelfs een beetje verdrietig van worden.
Einde van de “grote vrijheid”, iedereen weer naar zijn “verplichting”, geen “controle”meer voor mij.
Yeah yeah, ik weet, alles gaat door, en maar goed ook(verstand spreekt;)), meisje 2 begint aan haar laatste jaar van de basisschool morgen( dit keer zonder vlechtjes, rood jurkje en rode open schoentjes zoals haar eerste dag op de kleuterschool).Meisje 1 heeft nog een weekje vrijaf, dus we spreiden “het begin”….kan mama even doorademen;).
En ik zelf…begin morgen ook weer gewoon met werken……
Voorbij…3 weken vakantie waar ik zó naar uitgekeken heb…voorbij…..de vakantie waar ik zó aan toe was….voorbij…de tijd van niks moeten….voorbij….enzo..(genoeg onredelijk sentiment???).
Ik blader door alle foto’s die ik de afgelopen weken gemaakt heb, ga er daarvan zeker nog enkele *kuch* met jullie delen maar nu even niet.
Nu ga ik even zwelgen in “het einde”….en me opmaken voor “het begin”;).
Call me crazy…….I don’t care:P!
hmmmm….ik kan natuurlijk ook net doen zoals Bruce……*NEGEER*…net doen alsof er NIKS aan de hand is;)!
Liefs,
Lynda
ps: natuurlijk…..er zijn ergere dingen, en aan alles komt een einde en er komen nog vele vakanties en blablabla…..I KNOW!!!! C’est un petit morceau de moi!!!!












25 Comments
En toch als je alles dan weer" losgelaten" hebt ,geeft dat ook weer rust .Een ritme wat je een tijdje los gelaten hebt wordt dan weer een snel gewooon en ook dat geeft (bij mij)weer een vorm van rust
groetjes Bep
augustus 21, 2011 at 5:01 pmDa's toevallig, ook mijn meisje begint aan haar laatste jaar op de basisschool. Het laatste jaar vertrouwd…. laat ik er nog maar even van genieten.
augustus 21, 2011 at 5:21 pmJammer hè dat de vakantie weer voorbij is, en dat het altijd zo snel gaat. Maar ik voel me toch ook wel lekker als alles straks weer in het ritme zit. Wat steken we toch raar in elkaar hè 🙂
liefs
Juul
Ojee voorbij klinkt wel heel definitief…maar in het weekend is het weer een beetje vakantie… en dat is alweer over 5 nachtjes na vannacht
augustus 21, 2011 at 5:22 pmgroetjes
Anita
http://alle-mooie-dingen.blogspot.com/
Vind ik niet raar hoor, ik ken dat gevoel.
augustus 21, 2011 at 5:41 pmXxX
Ik ga met je meedoen: klaar maken voor het "nieuwe begin" :" herfst, winter…ik zal jullie met open armen ontvangen…"
liefs
augustus 21, 2011 at 5:57 pmDannay
Ja, ik snap wat je bedoelt. Maar het went ook wel weer snel. En je gaat nu ook weer naar de weekenden verlangen. Maar ja, wij kunnen praten als brugman, maar jou gevoel is jou gevoel….
liefs
augustus 21, 2011 at 6:02 pmHeimwee, dat voel ik, die onbezorgdheid, ongedwongen leven, genieten…ach er komt weer vakantie, maar nu even niet…
Blijf jij maar even mijmeren, het komt wel goed hoor:)))
Een lieve groet!!
augustus 21, 2011 at 6:11 pmooh ik had het stukje zelf geschreven kunnen hebben… bij mij gaan ze morgen allebei weer naar school. Ik was zelf afgelopen week ook al aan het werk hoor maar toch… de meisjes kunnen niet meer lekker uitslapen, niet meer lekker laat naar bed, beetje rondhangen, stadje toe, lekker relaxed… gewoon weer de komende 8 weken aller in het gareel, kan fijn zijn maar toch… nee ik wil het eigenlijk nog niet, maar helaas….
augustus 21, 2011 at 6:14 pmAch, zo herkenbaar. Werd er ook nooit goed van als ze allemaal weer naar school moesten. Zat ik weer alleen thuis. Maar vakantie heb ik nog niet gehad en ik verheug me op een weekendje weg a.s.
medelijdegroetjes Pieternel
augustus 21, 2011 at 6:17 pmJa Lynda ook ik herken zo goed het gevoel van weer in de gewone dagelijkse wereld te moeten stappen.
Ik heb ook altijd heimwee als het over is. Maar je helaas geen staatsloterij gewonnen dus we moeten gewoon weer werken.
Sterkte,
augustus 21, 2011 at 6:29 pmLiefs
Tanja
Ohhhh ik krijg visioenen van een lyn die over sneeuw gaat praten en smeken……nog een paar weken………
augustus 21, 2011 at 6:37 pmHoi Lynda,
augustus 21, 2011 at 6:51 pmJa, helaas helaas…. Wij hebben de eerste week er al weer opzitten. Dinsdag gaat ook dochterlief weer naar school en dan is het echt gedaan met de pret….zucht.
liefs Ester
En dan begint het gewone leven weer.Het went wel weer meiss
augustus 21, 2011 at 6:55 pmLiefs Elisabeth
Yep…aan alles komt een einde…zo ook aan heerlijke vakantie dagen.
Ik weet er alles van…ben alweer een week aan het werk geweest inmiddels.
En het was……………………….of ik nooit weg geweest was.
Ik roep altijd…mijn werk is net een soap….je kunt weken niet kijken en dan is er nog steeds niks verandert.
Nog steeds dezelfde klanten zaten er nog steeds hoor…die er al tien jaar(dat ik er werk) zitten…elke dag weer….365 per jaar.
Dus…nmiks went zo snel weer als….'gewoon'
Sterkte morgen!!
liefs Carla.
augustus 21, 2011 at 7:27 pmIk herken het, heb er al de hele dag last van! Morgen begint het weer. Werken, tandartsafspraak en school ja het staat allemaal weer op de planning voor de aankomende weken. Ik denk dat we er maar mee moeten dealen en ons moeten verheugen op een nieuwe zomervakantie..
Een gelukkig nieuw begin gewenst X
augustus 21, 2011 at 7:31 pmOver 'loslaten' gesproken….zoonlief gaat morgen naar nieuwe school hier in Roermond…heb nu al de zenuwen. Nog erger als z'n eerste schooldag….
augustus 21, 2011 at 7:55 pmIk snap het best hoor meis, het vrije gevoel loslaten is onnatuurlijk..hoewel ik een lekker regelmatig goedlopende werkweek ook prima vind voelen 🙂
augustus 21, 2011 at 8:00 pmFijne week dus toch maar!
Groeten, Corine(THUIS)
Snap het helemaal Lynda! Ik moet ook altijd een beetje slikken. Voor mij wordt het moment nog 2 weken uitgesteld…. Sterkte en succes morgenochtend!
Lieve groet
augustus 21, 2011 at 8:10 pmAlma
We hebben nog een week (mijn dochters bedoel ik) en dan begint hier alles ook weer normaal te draaien! Het ergste van alles vind ik nog dat het een beetje afscheid nemen is van de zomer, ik wil nog helemaal geen herfst!
Zoals door anderen ook al gezegd went het allemaal snel! Maar toch…sterkte Lynda!
Lieve groetjes, Ingrid
augustus 21, 2011 at 8:30 pmHier zitten we alweer een week in de sleur….en manlief alweer een maand, maar het komt allemaal goed hoor, lieve groet
augustus 21, 2011 at 8:44 pmMeid voor je het weet sneeuwt het weer…..ben jij weer helemaal blij…….sjuchttttt….blog ikke ….pompidompidommmmmmmmmmmm!!….xxx…
augustus 21, 2011 at 10:13 pmTja, vandaag begint voor veel mensen weer de routine! Wij hebben (nou ja: de kids) nog anderhalve week vakantie… Eventjes nog maar niet te veel aan dat 'einde' denken dus…
Sterkte met afsluiten:-)
augustus 22, 2011 at 10:22 amLiefsss
ooo wat bekend ..ik zit hier mezelf ook heel zielig te vinden..anton is weer aan het werk en ik moet weer gaan solliciteren en keuzes maken over opleidingen ja of nee.bleeeeg..vakantie kom terruuggg
augustus 22, 2011 at 10:42 amBij elk ochtendgloren breekt er een nieuwe dag aan en de ene keer zal die veel te bieden hebben en kijk je op het einde van die dag terug op alles waar je van genoot….
De andere keer zie je de avond van tevoren al een beetje op tegen de dag van morgen……en voordat je het weet is ook die weer voorbij….
Kijk vooruit……want als je met beide benen op een plek blijft staan kom je geen stap verder;-)
Offffff…….tik ik hier weer te veel bla,bla…..:-)en moet ik vast bukken om 'n mep te ontduiken;-)…….hi,hi…
Liefs!!!
augustus 22, 2011 at 1:50 pmGer
Je dacht nog DRIE weken.. Drie hele lange weken. Zoef en voorbij zijn ze al weer. Kids hebben hier nog anderhalve week. Geniet nog volop van elke dag. Heeeeeerlijk!
Xx
augustus 24, 2011 at 5:05 am