De leukste decembercadeaus – koop, geef of win!

november 26, 2015

Nog net géén december maar ik weet zeker dat jullie me dat vergeven want wachten met zoveel leuks is bijna niet te doen! Net als vorig jaar wil ik ook dit jaar weer wat extra aandacht besteden aan onze verlanglijstjes….of de lijstjes van andere mensen :). Ik ben erg gecharmeerd van de unieke winkeltjes, de bijzondere producten die zij verkopen en waar de service gewoon goed is, de mensen hartelijk etc. Je gaat met zoveel moois toch niet wachten op dat pak met reclamefolders in je brievenbus? Yek, ik zeg oud papier plezier ermee! Als je een cadeautje voor iemand( of jezelf)koopt is dat een speciaal moment toch? Dan maak je je daar niet te gemakkelijk vanaf, dat straalt het dan ook uit. Een beetje moeite doen om de allerleukste cadeautjes te vinden is niet alleen voor de ontvanger leuk maar ook voor jezelf. Ik heb wat ontzettend leuke webwinkels gevonden die ik aan jullie wil laten zien! Allemaal anders maar allemaal met een origineel assortiment, die mag je niet missen!

Vandaag trap ik de serie “December Prettiness” af met Happy Sweaters van de Amsterdamse Anne. Een shop op Dawanda met leuke (tijdelijke)tattoos, superleuke zachte sweaters en enige vintage jurkjes. 

Met de tattoos heb ik mijn gezinsleden de stuipen of het lijf gejaagd :D, ze zijn erg leuk om als extraatje bij je cadeautje te bestellen. Maar vóórdat je gaat bestellen…..lees nog even mee.

De kerstsweater kan van jou zijn! Hoe tof is het om met kerst een sweater in stijl te dragen? Niks “foute kersttrui”maar ontzettend leuke kersttrui voor een casual kerstoutfit maar op een wat nettere broek of rokje staat het zeker net zo leuk! Zie je jezelf wel deze sweater lopen, dan hoef je alleen maar onder deze post aan te geven welke van de beschikbare kleuren je het leukste vindt! Die kan je dan winnen, in jouw maat natuurlijk. We houden de aktie kort want stél dat je niet wint (de kans bestaat natuurlijk 😉 ) dan heb je nog tijd genoeg er zelf een te gaan bestellen. Wil je daar niet op wachten dan kun je ook nu al bestellen natuurlijk, er geldt een korting van 15% op dit moment!
De winnaar wordt volgende week vrijdag 4 december bekend gemaakt!
Succes allemaal.

“it’s beginning to look a lot like Christmas”!

PS: Dawanda krijgt overigens een pop-up shop in Amsterdam, daar kun je meer van dit soort creatieve shops in het echt bezoeken. Meer daarover lees je hier!

de aktie is gesloten!
Print Friendly, PDF & Email
FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Previous Post Next Post

You may also like

25 Comments

  • Jessica

    De bordeaux rode vind ik het allermooist! Die zou ik wel graag willen winnen in maat L/XL!

    november 26, 2015 at 12:47 pm Reply
  • paleo

    Waarom hij me nou als anoniem neerzet.. Geen idee ?

    november 26, 2015 at 12:54 pm Reply
    • paleo

      Volgensmij gaat het niet lekker.
      De Bordeaux rode vind ik helemaal geweldig!

      Ideaal omdat ik op eerste kerstdag terug kom van onze huwelijksreis. Dat hoef ik met m'n jetlag niet uren na te denken wat ik aan moet trekken voor het kerstdiner. Gr Simone

      november 26, 2015 at 12:55 pm Reply
  • Katelijne Robben

    De bordeaux rode vind ik heel erg mooi, wat een ontzettend leuke trui! Ik doe heel graag mee en heb maat s/m. Liefs Katelijne

    november 26, 2015 at 12:59 pm Reply
  • elke brichau

    Wauw die zijn mooi, hiermee zou ik wel 1 van mijn dochters willen blij maken !!!de bordeaux rod vind ik het mooist bij hun kleur haren ….heel erg bedankt alvast,

    november 26, 2015 at 1:03 pm Reply
  • Martine

    Ik doe graag mee voor de grijze in maat L, leuk!!! ☺️

    november 26, 2015 at 1:04 pm Reply
  • Inge van Yperen

    Ohh de bordeaux rode is geweldig! Doe graag mee!

    november 26, 2015 at 1:12 pm Reply
  • Wieke van der Zee

    De bordeauxrode in maat S graag. Superleuk!!

    november 26, 2015 at 1:35 pm Reply
  • Fun, food & flavours

    Oehhhh die ijsblauwe is gaaf! Die wil ik wel ?

    november 26, 2015 at 1:37 pm Reply
  • Eve Allijn

    Supergaaf! 😀 Is weer eens wat anders dan de foute kersttrui! Ik vind die in bordeaux het allermooiste, is toch wel een beetje een kerstkleurtje voor me 🙂

    november 26, 2015 at 1:51 pm Reply
  • Vera

    Grijs, nice!
    Heerlijk om na de drukke dagen voor Sint en Kerst me hierin te begeven.

    november 26, 2015 at 1:54 pm Reply
  • Vanessa

    De ijsblauwe variant in maat XL is erg mooi!
    Dus bij deze doe ik een gooi.
    Kans te maken op deze super trui.
    Kom ik spontaan in een positieve kerstbui.
    Dus nu wachten voor de brievenbus
    Zodat ik straks mijn lief met deze trui onder de misseltoe kus

    november 26, 2015 at 3:19 pm Reply
  • Andrea

    Wat een leuke actie! De wereld kan wel wat liefde gebruiken en met het dragen van een misletoe op mijn trui, Kan ik een mooi begin maken. Ik zou heel graag de grijze winnen in maat s.
    X

    november 27, 2015 at 9:59 am Reply
  • Sacha Diepstraten

    Oh ja! De rode is geweldig, niet voor mij maar voor mijn vriendinnetje die wel wat zoentjes kan gebruiken…

    november 27, 2015 at 11:00 am Reply
  • Dorine

    Wat een leuke truien en dus ook een leuke actie! Ik zou de grijze heel graag willen winnen 🙂 ik ga duimen 🙂

    november 27, 2015 at 1:33 pm Reply
  • Michelle van Leeuwen

    De ijsblauwe trui (maat L) vind ik wel erg mooi.

    november 28, 2015 at 6:51 am Reply
  • Anna

    I love the Bordeaux! (But the grey is lovely too, it was a hard choice!) ♥

    november 29, 2015 at 11:01 am Reply
  • Laura

    Super leuke actie en een geweldige trui! Zou hem elke dag wel aan doen. Ik doe graag mee voor de grijze!!
    Duimendraaien!!

    november 29, 2015 at 8:15 pm Reply
  • anja

    oh, die grijze is supermooi, love love

    november 30, 2015 at 5:50 am Reply
  • Bonnie Prins

    Ze zijn allemaal prachtig, maar met Kerst vindt ik zo'n bordeaux-rode wel heel erg mooi!

    december 1, 2015 at 8:05 am Reply
  • Karen De Sutter

    Wat een mooie truien! De ijsblauwe in medium zou fantastisch zijn 🙂

    december 2, 2015 at 11:35 am Reply
  • Mandy

    De grijze vindik fantastisch ☺️

    december 2, 2015 at 7:32 pm Reply
  • Soledad van Eijk

    Er is maar 1 kleur die bij kerst hoort… Rood natuurlijk , toevallig ook nog eens mijn lievelingskleur ��. Deze zou ik fan ook graag winnen in maat S.

    december 3, 2015 at 6:59 am Reply
  • Relinde van der Wal

    Weet je wat ik het liefste wou?
    Die geweldige trui in het ijsblauw 😀
    Graag maak ik kans om deze te winnen
    En anders misschien tóch maar een bestelling beginnen.

    december 3, 2015 at 7:23 am Reply
  • Milou

    Ik doe heel erg graag mee voor de prachtige bordeaux rode trui, in maat L. Lijkt me een geweldige trui om deze winter véél te dragen! <3

    december 3, 2015 at 10:25 am Reply
  • Leave a Reply

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.