…..the biggest worm….en in dit geval de leukste agenda voor 2018! Of ben ik al te laat en heb jij je nieuwe agenda voor volgend jaar al in huis? Ik ben eigenlijk een verzamelaar op het gebied van leuke ‘boekjes’ ontdekte ik al eerder maar voor een nieuwe agenda heeft niemand een excuus nodig toch? Een agenda heb je nodig-nodig, dat is een musthave! Liefst wel de allerleukste natuurlijk, daarin is sinds mijn middelbareschooltijd niets veranderd.
Apps voor afspraken
Ik geloof het wel, de waslijst aan ‘handige’ apps voor op je smartphone negeer ik graag. Ik ben van het papier zeg maar, ik wil een pen en papier om een lijstje te maken en noteer mijn afspraken ook graag in mijn agenda. Daarnaast bewaar ik ook veel dingen in m’n agenda, aan het einde van het jaar is er een middag nodig om alles uit te zoeken (lees: mesten). Dus apps voor afspraken wil ik niet, ik wil een agenda….ik wil de léukste agenda en neem me elke keer voor eens níet zo’n zooitje van het ding te maken in het nieuwe jaar. Of eigenlijk nám ik me dat voor, ik laat het gaan. Het is míjn agenda en hoeft niet in een museum, ik moet er blij van worden en blij mee zijn. Ook dit jaar is dat weer gelukt! Maling aan de apps, liefde voor agenda’s!
Mooie spullen op je bureau
Blij worden van de kleine dingen, daar ligt de laatste jaren echt de nadruk op he? We moeten ons meer bewust worden van wat we allemaal hébben en niet focussen op wat we niet hebben. Je moet het allemaal voor jezelf zo leuk mogelijk maken, daar haal je dan ook het meeste plezier uit. Zo ook met werken. Ik werk vanuit mijn eigen huis, mijn eetkamertafel is mijn werkplek en ik heb daar graag wat leuke dingen liggen die me blij maken. Mooie spullen op je bureau maken het werken altijd een beetje leuker. Mijn agenda ligt er altijd, ook als ik niet werk. Voor mij is het ‘belangrijk’ dat hij qua uiterlijk dus past bij de rest van mij interieur. Ik zocht een aantal leuke agenda’s voor 2018 voor je uit om je een zetje te geven ook nú al je agenda te kopen. Zie het als een soort van voorpret. Diverse stijlen want jij hoeft natuurlijk niet leuk te vinden wat ik leuk vindt….al snap ik er niks van als je mijn nieuwe agenda niet mooi vindt …dat snap je 😉
Welke agenda voor 2018 kies jij?
Ik mag weer een jaar lang schrijven in dit prachtige exemplaar van
Tinne & Mia , een van mijn favoriete labels van dit moment. Ik heb meerdere stationery producten van dit merk én de Feel Good bag. De kleur is prachtig, helemaal in de lijn van de nieuwe kleur voor 2018 van Flexa (Heart Wood).


Ook heel mooi én stijlvol:

Een leren omslag voor je Moleskine agenda. Handgemaakt van prachtig kwaliteitsleer door Gitte. Tijdloze items die door gebruik alleen maar mooier worden. Ook een heel mooi label met assortiment dat je het kiezen heel moeilijk maakt. Als je wilt maakt Gitte ook items als weekendtassen, telefoonhoesjes etc. op maat! De omslag is er ook in het zwart.
Jo & Judy is een merk uit Duitsland. Laat dat je niet afschrikken want je hebt het echt binnen enkele dagen in huis. Daarbij komt nog dat ze er een feestje maken om uit te pakken, hun branding is prachtig en staat als een huis.
Voor de echte ‘Bossladies’ onder jullie die een stoere agenda zoeken. Josh V wat voor je?
Dit dotje van ByBird is ook een leukerd. Overzichtelijk in A5 formaat met een hippe zwart/wit (soft)cover.
Natuurlijk, als je online op zoek gaat naar agenda’s is er nog veel méér keuze maar wordt het daarmee makkelijker? #keuzeskeuzes ;).
Welke kies jij voor aankomend jaar?
X












4 Comments
Heel leuk en zo herkenbaar! Liefde voor agenda’s. Vorig jaar was ik te laat dus weinig keuze maar dankzij jou blog gebeurd dat nu niet. Prachtige agenda’s ga zeker even een kijkje nemen!
september 21, 2017 at 6:00 amHa Sanne,
ik ben heel benieuwd welke leukerd jij gaat uitkiezen! 🙂
september 21, 2017 at 12:05 pmgroet
lynda
Zo herkenbaar. Heerlijk schrijven met een mooie pen op mooi papier. En ook voor mij geen jaar zonder agenda. Ik was op internet aan het zoeken, maar zag door de bomen het bos niet meer. Heel blij met jouw leuke en originele tips. Ik heb zojuist de agenda van Tinne & Mia besteld.
oktober 22, 2017 at 8:25 amhij is mooi he! Ben er heel blij mee en aai ‘m regelmatig 😉
oktober 22, 2017 at 8:38 am