Antwerpen op een zomeravond, een tip!

juni 7, 2017

Lang verhaal kort, meisje 2 kocht maanden geleden al tickets voor een concert in Antwerpen….lang voor al die onrust van de afgelopen weken. Als moeder is je eerste reactie na al die aanslagen ‘niet gaan’….als mens kun je niet anders dan doorgaan met leven. Het is anders namelijk geen leven meer maar óverleven. Ik besloot om manlief en mezelf als logistiek managers aan te melden. Niet dat ik er ook maar íets aan zou kunnen doen áls er wat zou gebeuren….maar ik was in elk geval in de buurt. #dingendiemoedersdoen. Dat was afgelopen vrijdag. Ik was in Antwerpen op een vrijdagavond, een tip voor jou voor als je binnenkort ook gaat. (als je al een tip nodig hebt want Antwerpen op een zomeravond kan nooit vervelend zijn)

25+ graden, vrijdagavond en een paar uur te besteden. Wat ga je doen als je dan toch in Antwerpen bent?

Terrasjes in Antwerpen

De auto parkeerden we voor 5 euro bij het Sportpaleis en met de metro is het goed te doen naar het centrum! Het voelde als een mini vakantie, zo relaxed. Bij “Sport” erin, vijf haltes later op de Meir eruit! Hartje Antwerpen op een zomeravond, ik wordt daar blij van! Loop richting de grote markt en verlies jezelf in de straatjes rondom de kerk en het plein. Terrasjes in Antwerpen zien er allemaal zó gezellig en schoon uit, er werd gretig genoten van het mooie weer zonder dat het overal overvol was. Zonder echt plan, maar wel met honger, kozen we een terras aan de grote markt. Op het terras bij Balto’s werd onze avond al vrij snel beter en beter! Vlotte bediening, mooi uitzicht op het stadhuis van Antwerpen en de allerlekkerste geitenkaassalade die ik ooit heb gegeten!

 

bijna een week later ben ik nog lyrisch (getuige deze blogpost…over een geitenkaassalade)

Geitenkaassalade, in de mix!

Wat een pláátje van een salade, ik heb de heer des huizes echt een vet compliment gemaakt voor originaliteit en uitvoering. (alsof ik er verstand van heb…ha! 😉 ) Echt, nu…bijna een week later ben ik nog lyrisch (getuige deze blogpost…over een geitenkaassalade). Deze móet je daar eens gaan eten…zelf proberen na te maken mag natuurlijk ook! Wat zat er allemaal in? Geitenkaassalade, in de mix:

  • veldsla
  • eikenbladsla/rucola
  • witlof
  • komkommer
  • appel
  • grote (huisgemaakte?) croutons
  • olijven
  • tomaatjes
  • druiven
  • aardbeien
  • noten
  • krenten
  • geitenkaas 😉
  • honing

Op de foto zie je precies hoe de salade gemaakt is. Niet zo moeilijk. De presentatie vond ik erg mooi en uitnodigend. De geitenkaas was warm (gebakken)en lag op een rondje dat uit geroosterd brood gestoken was. Daardoor blijft de kaas beter liggen denk ik. Honing en noten erover het het feest is compleet! Een maaltijdsalade die eruitziet als een feestje op je bord! Het plan is om deze zomer nog eens terug te gaan met de meiden (ook saladelovers) maar ik wil ‘m zeker ook zelf eens maken. Zomeravonden met een maaltijd als deze, kan het mooier? Jazeker: Antwerpen op een zomeravond met een maaltijd als deze! 😉

 

Eet smakelijk!

X

PS: vergeet ik te zeggen dat het niet alleen buiten op het terras goed vertoeven is, het interieur van Balto’s is ook erg sfeervol. Mocht het eens onverhoopt regenen kun je m’n tip toch meenemen 😉

Print Friendly, PDF & Email
FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Previous Post Next Post

You may also like

1 Comment

  • Its me

    Zag deze al op fb voorbijkomen…..mmmmmmm…ik ben ook echt een salade mens…die grote croutons kun je bij de Lidl kopen div smaken…..fijne dag lieve Lynda !…❤️X

    juni 8, 2017 at 8:10 am Reply
  • Leave a Reply

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.